Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wymiana młodzieży w ramach projektów POWER I ERASMUS+

W maju i czerwcu 2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbyły się wymiany młodzieży w ramach projektów POWER I ERASMUS+ z zaprzyjaźnioną szkołą z Powiatu Oldenburg BBS Wildeshausen. Projekty skierowane do uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych (ZSZ Kurzętnik) i opiekun (BBS Wildeshausen).


Stwarzają one szansę dla uczniów na rozwój umiejętności zawodowych z zakresu gastronomii i opieki nad ludźmi, a także wzmacniają znajomości języka niemieckiego i polskiego. A ponadto: podnoszą praktyczne umiejętności i kompetencje zawodowe w zakresie zgodnym z profilem technik żywienia i usług gastronomicznych i opiekun. Uczniowie nabywają doświadczenia zawodowego w pracy w zakładach o wysokim standardzie usług i przygotowanie do pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.
Poprzez realizację powyższych celów wzrasta standard nauczania w naszych szkołach, wzbogacamy proces kształcenia zawodowego poprzez nabycie wysokiego stopnia kwalifikacji zawodowych, zdobytych podczas wykonywania praktycznych zadań w miejscu pracy.

Kontakt

POWIAT NOWOMIEJSKI

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
(adres URI skrytki: /spnml/ESP)
Starostwo Powiatowe
tel. 56 472 42 20, faks 56 472 42 22
sekretariat@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Geodezji i Nieruchomości
tel. 56 472 42 33, 34, 35, 36
ewidencja@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Zarządzania Kryzysowego
tel. 56 474 44 00, faks 56 474 44 55
kryzys@powiat-nowomiejski.pl

Administrator strony
orka@powiat-nowomiejski.pl

Banery/Logo