poniedziałek, 06 czerwiec 2016 13:59

"Rodzina – tu wszystko się zaczyna"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rodzic_zastepczy_16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

"Rodzina – tu wszystko się zaczyna" - pod takim hasłem Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Mieście Lubawskim 03.06.2016r. zorganizowało spotkanie w ramach obchodów XVIII Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. Ww. uroczystość połączono z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego który przypada 30 maja w związku z czym zaproszono na nie funkcjonujące na terenie powiatu nowomiejskiego rodziny zastępcze.
Zebranych gości powitał Dyrektor PCPR Pani Urszula Łydzińska oraz Wicestarosta Nowomiejski Pani Katarzyna Trzaskalska składając im jednocześnie podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie dzieci dla których stanowią rodzinę zastępczą. Po oficjalnej części spotkania odbyło się przedstawienie teatralne wychowanków pieczy zastępczej pt. "Czarodziejskie słowo".
Ostatnim punktem spotkania był mini wykład połączony z warsztatami integracyjnymi pn. "Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice" przeprowadzony przez pedagoga Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej.   
Niniejsze spotkanie stanowiło okazję do nie tylko do wspólnie spędzonego czasu, wymiany doświadczeń, odpoczynku i zabawy ale także promocji rodzicielstwa zastępczego w powiecie nowomiejskim.

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - Ewelina Suszyńska

{gallery}rodzic_zastepczy_16{/gallery}

Czytany 592 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.