×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów powiatowa_gala_sportu_16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wydrukuj tę stronę
piątek, 24 czerwiec 2016 07:56

I Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatu Nowomiejskiego

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów powiatowa_gala_sportu_16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 22 czerwca 2016 r. Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim po raz pierwszy zorganizowało Powiatową Galę Sportu Szkolnego Powiatu Nowomiejskiego. Uroczystość odbyła się  w Sali  ,,Pawie Oczko” w Tylicach. Na Galę Sportu zaproszono Przewodniczącego Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Pana Wacława Wasielę, Trenera Mistrza Olimpijskiego z roku 1980 (Bronisława Malinowskiego)- Pana Ryszarda Szczepańskiego, Burmistrza Miasta Nowe Miasto Lubawskie, Wójtów Gmin, Dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, przyjaciół i sympatyków sportu szkolnego, sędziów imprez sportowych i głównych bohaterów uroczystości- sportowców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Starosta Pan Andrzej Ochlak otworzył I Powiatową Galę Sportową Powiatu Nowomiejskiego, powitał zgromadzonych gości, którzy licznie przybyli na uroczystość. Następnie dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie wykonały przedstawienie nawiązujące do sportu. Przy udziale Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Grodziczna Starosta Nowomiejski wręczał wyróżnienia listy gratulacyjne i nagrody sportowcom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Wyróżnienia otrzymali najlepsi nauczyciele wychowania fizycznego i przyjaciele sportu z powiatu nowomiejskiego. Podziękowanie za współpracę  i wspieranie sportu szkolnego otrzymał Pan Wacław Wasiela, Wójtowie Gmin wraz z Burmistrzem. Wyróżnienia  również otrzymali młodzieżowi sędziowie Lekkiej Atletyki. Podziękowania za przybycie wręczono Panu Ryszardowi Szczepańskiemu, który jest obecny na większości imprez sportowych w powiecie nowomiejskim. Uroczystość zakończyła się wjazdem tortu przygotowanego przez Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku oraz poczęstunkiem dla zebranych gości.

{gallery}powiatowa_gala_sportu_16{/gallery}

Czytany 623 razy