wtorek, 11 październik 2016 13:02

2. Konsultacje w dniach 11-25.10.2016

W związku z opracowywaniem projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie określenia sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w otwartym spotkaniu, odbędzie się 21 października 2016 r. o godz. 13.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 15).
Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń umieszczony jest projekt Uchwały Rady Powiatu  w  sprawie określenia sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Uchwały, w postaci ankiety, w formie pisemnej lub elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zaproszenie na otwarte spotkanie dotyczy także podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego.


Nowe Miasto Lubawskie 26 października 2016 r.

INFORMACJA

Zgodnie z Uchwałą Nr 73/353/2016 Zarządu Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim,w terminie od 11 do 25 października 2016 r. trwały konsultacje z organizacjami pozarządowymi, podmiotami  wymienionymi  w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego dot. projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie określenia sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.
Zawiadomienie o konsultacjach zostało umieszczone na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Uchwały, w postaci ankiety, w formie pisemnej lub elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do dnia 25 października 2016 r. nie wpłynęła żadna ankieta.
Ponadto w dniu 21 października 2016 r. odbyło się otwarte spotkanie. Uczestniczyło w nim 2 przedstawicieli Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego, którzy nie wnieśli uwag i pozytywnie opiniowali projekt w/w Uchwały.       

Czytany 489 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.