poniedziałek, 17 październik 2016 14:53

Konsultacje w sprawie w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Nowomiejskiego

W związku z opracowywaniem projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w  sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Nowomiejskiego Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego  do udziału w otwartym spotkaniu, odbędzie się  21.10.2016 o godzinie 13.45 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 15).


Nowe Miasto Lubawskie 2 listopada 2016 r.

INFORMACJA

Zgodnie z Uchwałą Nr 74/363/2016 Zarządu Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w terminie od 17 do 31 października 2016 r. trwały konsultacje dot. projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Nowomiejskiego. Zawiadomienie o konsultacjach zostało umieszczone na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Uchwały, w postaci ankiety, w formie pisemnej lub elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do dnia 31 października 2016 r. nie wpłynęła żadna ankieta.
Ponadto w dniu 21 października 2016 r. odbyło się otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi, podmiotami  wymienionymi  w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego. Uczestniczyło w nim 2 przedstawicieli Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego, którzy nie wnieśli uwag i pozytywnie opiniowali projekt w/w Uchwały.                                     

Czytany 612 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.