wtorek, 22 listopad 2016 14:38

VII Jarmark Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, radości i piękna, spotkań z bliskimi, ale również wspaniała okazja do obdarowania najważniejszych dla nas osób prezentami i upominkami. Wspaniałą okazją na zakupienie upominku „prosto z serca”, poczucia atmosfery zbliżających się świąt będzie VII Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dnia 18.12.2016 r., w godzinach 10.00-14.00 na Rynku Nowomiejskim. Organizatorem Jarmarku jest Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim, Jarmark odbędzie się pod patronatem medialnym Gazety Nowomiejskiej i Telewizji Eltronik, Tygodnika Internetowego.
Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości oraz wyrobów przez rękodzielników, lokalnych producentów żywności, przedsiębiorców, grupy zorganizowane społeczności Powiatu Nowomiejskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wystawienia swojego stoiska na VII Jarmarku Bożonarodzeniowym .
W czasie Jarmarku powołane przez organizatorów Jury wybierze najładniejsze stoisko, które otrzyma statuetkę Starosty Nowomiejskiego. W ramach Jarmarku zapewniamy występy na żywo chórów oraz dzieci z MCK w Nowym Mieście Lubawskim z polskimi kolędami i pastorałkami, zdjęcia ze świętym Mikołajem, rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu „Świąteczna bombka i ozdoba choinkowa”, ciepły barszcz z pasztecikami dla zwiedzających, wspólne strojenie choinki przez dzieci ze Starostą Nowomiejskim i Burmistrzem Miasta Nowego Miasta Lubawskiego. Załączamy regulamin oraz kartę zgłoszenia, którą należy przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, faksem pod numer 56 47 24 222 lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 13.12.2016 r.

Czytany 816 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.