środa, 15 luty 2017 08:02

Warsztaty dla gimnazjalistów

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów warsztaty_dla_gimnazjalistow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku rozpoczął się cykl warsztatów dla gimnazjalistów w ramach których uczniowie gimnazjów naszego powiatu zgłębiają tajniki wiedzy zawodów znajdujących się w ofercie edukacyjnej szkoły. 16 stycznia 2017 roku odbyły się pierwsze warsztaty w których wzięli udział gimnazjaliści z Mroczna, a w dniu 14.02.2017 gościliśmy uczniów z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim. Warsztaty organizowane są dla przyszłych ekonomistów, techników żywienia i usług gastronomicznych, techników cyfrowych procesów graficznych, techników handlowców, techników rolników, techników informatyków oraz techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Uczniowie zainteresowani ww. zawodami wykonywali pod okiem nauczycieli i starszych kolegów ćwiczenia praktyczne zależne od wybranego zawodu  m.in. tworzyli animacje na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, przygotowywali tortillę z kurczakiem i świeżymi warzywami oraz koktajle na bazie świeżych owoców, oraz poznawali tajniki prowadzenia rozliczeń w ramach własnej działalności gospodarczej.
Oferta kolejnych spotkań została zamieszczona na naszej stronie internetowej www.zszkurzetnik.pl, oraz przekazana  do szkół, gdzie u pedagoga bądź wychowawcy można uzyskać dodatkowe informacje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

{gallery}warsztaty_dla_gimnazjalistow{/gallery}

Czytany 384 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.