piątek, 27 październik 2017 13:35

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie

09-11-2017
 
Zgodnie z Uchwałą Nr 122/619/2017 Zarządu Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim z dnia 26 października 2017r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie, w terminie od 27 października 2017r. do 06 listopada 2017r. trwały konsultacje dotyczące projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie.
Zawiadomienie o konsultacjach zostało umieszczone na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Uchwały w postaci ankiety, w formie pisemnej lub elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do 06 listopada 2017 r. nie wpłynęła żadna ankieta.
Ponadto 30 października 2017 r. odbyło się otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi, podmiotami  wymienionymi  w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego. Uczestniczyło w nim 2 przedstawiciel Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego, którzy nie wnieśli uwag i pozytywnie opiniowali projekt Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie.

27-10-2017
 
Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń umieszczony jest projekt Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Projektu, w postaci ankiety, w formie pisemnej  na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie (ankieta dostępna również w siedzibie Starostwa Powiatowego) lub elektroniczne (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) do dnia 06.11.2017.

W związku z opracowywaniem projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie ustalenia na 2018 rok wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg i ich przechowywanie, Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego do udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się 30 października 2017 r. o godz. 14:15  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 15).
Czytany 661 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.