środa, 22 listopad 2017 14:19

VIII Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy  wszystkie chętne osoby  do wystawienia swojego stoiska na VIII Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w  Nowym Mieście Lubawskim. Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości, wyrobów wytworzonych z pasją. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości, kultury ludowej i rękodzielnictwa.
Jarmark odbędzie się 17 grudnia 2017 r. na Nowomiejskim Rynku w godzinach 10.00 - 14.00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić kartę zgłoszenia (w załączeniu) i przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres:  Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41.
Podczas jarmarku zostanie przeprowadzony „Konkurs na najładniejsze stoisko”. Wystawcy zmagać się będą o Statuetkę Starosty Nowomiejskiego prezentując bożonarodzeniowy wystrój swoich kramów.  
W związku z tym, że z roku na rok przybywa wystawców jak i odwiedzających jarmark informujemy, że 17 grudnia 2017 roku ulica Rynek (odcinek przy Starostwie i odcinek prostopadły od strony Enigmy) będzie wyłączona z ruchu drogowego. Zapewni to Państwu bezpieczeństwo oraz możliwość postawienia swojego samochodu tuż obok stoiska. Uprzejmie prosimy o przygotowanie stanowisk do godziny 10:00, tak  aby rozpoczęcie imprezy nie uległo opóźnieniu. Odebranie numerów stanowisk  w dniu jarmarku możliwe będzie już od godz. 7:00 u pracownika Starostwa (osoba w żółtej kamizelce przebywająca na placu przed urzędem).
Zapraszamy wszystkich do udziału!

Czytany 865 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.