Wydrukuj tę stronę
środa, 25 kwiecień 2018 10:50

IV Targi Pracy i Edukacji

11 kwietnia 2018 r. w godz. 11:00-14:00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Nowym mieście Lubawskim odbyły się IV Targi Pracy i Edukacji. Organizatorem targów był Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim, Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Kurzętniku oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Iławie. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Bezrobociem. W targach wzięło udział 39 wystawców. Swoją ofertę zaprezentowali lokalni pracodawcy, agencje zatrudnienia, szkoły średnie i wyższe, instytucje szkoleniowe oraz służby mundurowe.
Dla osób, które poszukiwały zatrudnienia lub własnej drogi zawodowej, była to doskonała okazja do zapoznania się z sytuacją na lokalnym rynku pracy, uzyskania informacji o dostępnych ofertach pracy oraz o możliwościach uzyskania dodatkowych kwalifikacji.
Patronat honorowy nad Targami objęło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Partnerami wydarzenia były Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim i Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Patronatem medialnym wydarzenia była Gazeta Nowomiejska, Nowe Miasto dla Was, Telewizja Eltronik i Tygodnik Internetowy.

Tekst i zdjęcia: PUP

Czytany 610 razy