czwartek, 26 kwiecień 2018 15:00

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie podziału Powiatu Nowomiejskiego na okręgi wyborcze w wyborach do rady powiatu

2018-05-18

Zgodnie z Uchwałą Nr 140/762/2018 Zarządu Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim  z dnia 26 kwietnia 2018 r.  w sprawie przeprowadzenia konsultacji  projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie podziału Powiatu Nowomiejskiego  na okręgi wyborcze w wyborach do  rady powiatu  w terminie od 26.04.2018 r. do 09.05.2018 r. przeprowadzono  konsultacje dot. projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie podziału Powiat Nowomiejskiego  na okręgi wyborcze w wyborach do  rady powiatu. Zawiadomienie o konsultacjach zostało umieszczone na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w projektu Uchwały, w postaci ankiety, w formie pisemnej lub elektronicznej.  Do dnia 09.05.2018 r. nie wpłynęła żadna ankieta. Ponadto w dniu 09.05.2018 r. odbyło się otwarte spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych, podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego. Uczestniczyło w nim 2  przedstawicieli Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego,  którzy nie wnieśli uwag i pozytywnie opiniowali w/w projekt uchwały.


Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń umieszczony jest projekt uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie podziału Powiatu Nowomiejskiego na okręgi wyborcze w wyborach do  rady powiatu z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Projektu, w postaci ankiety w formie pisemnej  na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie (ankieta dostępna również w siedzibie Starostwa Powiatowego) lub elektronicznie (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP) do dnia 09.05.2018 r.

W związku z opracowywaniem projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie podziału Powiat Nowomiejskiego  na okręgi wyborcze w wyborach do  rady powiatu Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego do udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się 09.05.2018 roku o godzinie 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 15).


Czytany 1558 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.