środa, 13 styczeń 2016 08:16

Toast noworoczny

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów toast_16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

8 stycznia 2016 r. odbyło się coroczne spotkanie - Toast Noworoczny, Starosty Nowomiejskiego i Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego z przedstawicielami władz samorządu wojewódzkiego, przedstawicielami władz samorządów gminnych, miejskich, powiatowych, radnymi, przedstawicielami służb, inspekcji i straży, kierownikami jednostek organizacyjnych powiatowych i miejskich, urzędnikami, rzemieślnikami i przedsiębiorcami z terenu Powiatu Nowomiejskiego, organizacjami społecznymi, stowarzyszeniami,  lokalnymi mediami.
Gości zebranych w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim przywitali: Pan Andrzej Ochlak Starosta Nowomiejski oraz Pan Józef Blank Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego. Włodarze w krótkich wystąpieniach swoją uwagę poświecili na podsumowanie zrealizowanych w roku 2015 i planowanych na rok 2016 zadaniach inwestycyjnych (chodniki, drogi, termomodernizacja budynków), Starosta Nowomiejski nadmienił również o współpracy z partnerskim powiatem Oldenburg w ramach wymiany młodzieży szkolnej. Gospodarze uroczystości podziękowali gościom za współpracę, która przyczynia się do rozwoju naszej małej ojczyzny.
Oficjalną część spotkania zakończyło wystąpienie Pani Jolanty Szulc Radnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Odczytano list przesłany przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego Pana Artura Chojeckiego.  Uroczystość swym występem uświetnił Pan Mirosław Deredas. Nowomieszczanin wykonał kilkanaście utworów z repertuaru Elvisa Presleya. Po części artystycznej zaproszeni goście udali się do Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta, gdzie Starosta Pan Andrzej Ochlak i  Burmistrz Pan Jozef Blank wznieśli toast noworoczny.

{gallery}toast_16{/gallery}

Czytany 681 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.