POWIAT NOWOMIEJSKI

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wystawienia swojego stoiska na XI Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości, wyrobów wytworzonych z pasją. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości.

Jarmark odbędzie się 19 grudnia 2021 r. na Targowisku Miejskim w godzinach 9:00 - 14:00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić Kartę Zgłoszenia Wystawcy i przesłać na adres mailowy: oswiata@powiat-nowomiejski.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41.
Podczas jarmarku wśród wystawców przeprowadzony zostanie „Konkurs na najładniejsze stoisko bożonarodzeniowe”. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Starosty Nowomiejskiego.
Odebranie numerów stanowisk, 1 stolika, 1 krzesła oraz potwierdzenie swojej obecności na jarmarku możliwe będzie w dniu 19 grudnia 2021 r., od godziny 7:00 w punkcie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim na targowisku miejskim.

Zapraszamy wszystkich do udziału!