Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wystawienia swojego stoiska na 12. Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości, wyrobów wytworzonych z pasją. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości.

Jarmark odbędzie się 18 grudnia 2022  r. na Targowisku Miejskim przy ul. Targowej w Nowym Mieście Lubawskim, w godzinach 9:00 - 14:00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić Kartę Zgłoszenia Wystawcy (w załączeniu) i przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres:  Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41. Podczas jarmarku wśród wystawców przeprowadzony zostanie konkurs na najładniejsze stoisko. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Starosty Nowomiejskiego. Odebranie numerów stanowisk, jednego stolika, jednego krzesła oraz potwierdzenie swojej obecności na jarmarku możliwe będzie w dniu 18 grudnia 2022 r., od godziny 7:00 w punkcie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim na Targowisku Miejskim.

Do pobrania: