Informacja o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego powiatu nowomiejskiego w roku 2023 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej  lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim, informuje że został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Nowomiejskiego w 2023 r.  z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Do dnia 14 listopada 2022 r. złożono 5 ofert. W dniu 22 listopada 2022 r. Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim, po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej, podjął uchwałę o wyborze oferty na realizację zadania z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa złożonej przez Zaborskie Towarzystwo Naukowe, ul. Dworcowa 18 89-632 Brusy. Kwota dotacji na realizację wyżej wymienionego zadania wynosi 64 020,00 zł. Nazwa zadania publicznego zgodnie ze złożoną ofertą: Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.