Informacja o konsultacjach.
Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że na stronie internetowej www.powiat-nowomiejski.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń umieszczony jest projekt uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Nowomiejskiego na lata 2022-2025 z możliwością zgłaszania opinii i uwag do w/w Projektu, w postaci ankiety, w formie pisemnej  na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie (ankieta dostępna również w siedzibie Starostwa Powiatowego) lub elektronicznej (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) do dnia 19.01.2023 roku do godzinie 15:00.

Zaproszenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.
W związku z opracowywaniem projektu Uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie przyjęcie Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Nowomiejskiego na lata 2022-2025 zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty wymienione w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Radę Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego do udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się 19 stycznia 2023 o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 41).
Zaproszenie na spotkanie.
Serdecznie zapraszam na spotkanie dotyczące konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Nowomiejskiego na lata 2022-2025.
Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2023 o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 (pokój nr 41).

Załączniki do pobrania: